Карантин вихідного дня могли б не вводити — ексміністерка назвала умову

Зоряна Скалецька розповіла, як можна було уникнути нових карантинних обмежень

Карантин вихідного дня могли б не вводити — ексміністерка назвала умову

У великих містах більше ризику заразитися коронавірусом в ресторанах, кафе і торговельних центрах. Про це заявила ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька в ефірі каналу "Україна 24".

"Є питання універсальності ухвалення таких норм, оскільки ми бачимо в великих містах в ресторани та кафе, торговельні центри ходять набагато більше людей, ніж у маленьких містечках, де ресторани тільки для весілля, днів народження. Ситуація, яка була в попередні місяці, коли віддали на місцевий рівень, щоб їх комісії моніторили ситуацію і ухвалювали рішення про обмеження — вони досить мало брали ініціативу у свої руки. Небагато областей визначали, що потрібно вводити обмеження, ну й отримали те, що зростання однак сталося", — сказала вона.

Читайте також: "Не буде іншого виходу": лікарка розповіла, чи чекати повного локдауну

Популярні відео

За словами Скалецької, якщо б місцева влада сама встановили обмеження, карантин вихідного дня можна було не вводити

"Тоді довелося уряду приймати норми, що мають універсальний характер і не відповідають для багатьох областей і міст. Якби місцева влада через свої комісії ТЕБ та НС самі встановлювали обмеження, не було б необхідності ухвалювати таке рішення в листопаді", — заявила вона.

Раніше педіатр Марина Маменко розповіла, чи буде ефективний карантин вихідного дня.

Джерело Україна 24 Теги