Відомого російського актора не пустили до України - заперечував, що був у Криму

Російський артист не пройшов паспортний контроль у "Борисполі"

Відомого російського актора не пустили до України - заперечував, що був у Криму

Російського актора Кирила Гребенщикова не пустили в Україну. Він намагався пройти паспортний контроль в аеропорту "Бориспіль", але його відправили рейсом до Білорусі.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

"Зараз його повернули зворотним рейсом у напрямку Білорусі, куди він і вилетів сьогодні вранці. Крім того, що йому відмовили у в'їзді на територію нашої держави через порушення законодавства за незаконне відвідування окупованої території, він отримав ще й додатково заборону в'їзду на територію нашої держави терміном на 3 роки", - сказав спікер.

Читайте також: Людей ховають у пакетах: заступник міністра про страшну ситуацію в Криму

Популярні відео

За словами Демченка, артист намагався приховати інформацію про відвідування Криму.

"Він категорично заперечував своє перебування в Криму. Швидше за все, він готувався для поїздки, розуміючи, що йому ці запитання можуть ставити, тому не підтверджував, що був у Криму. Проте у відповідь на ті підтверджувальні матеріали, які йому надали прикордонники, він не міг пояснити, як він все-таки добрався до Криму і що там робив. Хоча з матеріалів видно, що він брав участь у зйомках різних серіалів і фільмів на території окупованого Криму. Він говорив, що може провести тут кілька місяців, поки повинні йти якісь зйомки на території нашої держави, однак йому цього не вдасться як мінімум 3 роки", - сказав Демченко.

Читайте також: "Не лізьте до нас": Гордон відповів відомому росіянину щодо Криму

За словами спікера, в таких випадках людей відправляють за рахунок авіакомпанії, але якщо людину не влаштовує рейс, вона може виїхати своїм коштом.

Демченко зазначив, що особи, які відвідували Крим, регулярно з'являються на кордоні.

"Це не стосується тільки популярних осіб, це стосується всіх громадян як України, так і іноземних. Якщо говорити про наших громадян, які іноді незаконним способом потрапляють на окуповані території, вони притягаються до адміністративної відповідальності. Іноземці за окремі проступки можуть отримати кримінальну відповідальність. Ми постійно шукаємо інформацію про таких осіб і вносимо їх у базу. Майже щодня такі громадяни на кордоні з'являються", - сказав Демченко.

Кирило Гребенщиков - російський артист театру і кіно, знявся в більш ніж 70 фільмах і серіалах.

Джерело Україна 24 Теги