Сплеску немає, але є проблема - вчений про безробіття через коронавірус

Наукова співробітниця Інституту демографії розповіла, що Держслужба зайнятості змінила стиль роботи

Сплеску немає, але є проблема - вчений про безробіття через коронавірус

Сильного сплеску безробіття в Україні, спровокованого коронавірусом COVID-19, немає.

Про це провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень Лідія Ткаченко сказала в ефірі каналу "Україна 24".

"Наша служба зайнятості правильно змінила темп і стиль своєї роботи, вони стали активніше залучати людей, щоб зверталися в пошуках роботи до центрів зайнятості. У нас завжди була проблема, що безробітні шукають роботу самостійно, через особисті зв'язки, і дуже мало зверталися до Державної служби зайнятості. На сьогодні це більш спрямована політика від Міністерства економіки, Держслужби зайнятості, щоб агітувати людей звертатися", - сказала наукова співробітниця.

Читайте також: Від коронавірусу можуть померти тисячі - імунолог пояснив, як максимально уникнути жертв

Популярні відео

За словами Ткаченко, істотного напливу безробітних не було.

"Ми бачимо, що великого й істотного напливу безробітних не було і, за останніми даними, кількість безробітних, зареєстрованих у службі зайнятості, така ж, як була торік. Тобто, швидше за все, це були простої або неоплачувані відпустки або наполовину оплачувані. Тобто сплеску не було великого", - сказала Ткаченко.

Читайте також: Жорсткий карантин не допоможе: академік пояснив, як спинити коронавірус

Також експертка зазначила, що стосовно зарплат "особливої ​​динаміки немає", і з зареєстрованим ринком праці "все стабільно, без будь-якої динаміки".

Нагадаємо, раніше ексміністр економіки Тимофій Милованов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які кроки варто зробити уряду для боротьби з безробіттям в Україні.

Джерело Україна 24 Теги