"Не найгірша біда": економіст розповів, чи можуть скасувати карантин вихідного дня

Олег Пендзин розповів, чи є сенс в карантині вихідного дня і що може бути гірше за нього

"Не найгірша біда": економіст розповів, чи можуть скасувати карантин вихідного дня

В Україні минули перші вихідні на карантині вихідного дня. Про втрати бізнесу за цей період розповів економіст Олег Пендзин в ефірі каналу "Україна 24".

"Уже є перші результати карантину вихідного дня для економіки, зокрема для того бізнесу, який був обмежений. Ідеться про те, що мережі, які продають промислові товари і заклади громадського харчування, не дорахувалися приблизно 29% тижневого доходу. Вже негативні певні результати є", — сказав він.

Читайте також: "Для нас найкращий сценарій - повний локдаун": Максим Степанов про плани щодо карантину

Популярні відео

Як відомо, у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови, яка пропонує Кабміну скасувати карантин вихідного дня. Експерт висловився про перспективи прийняття цієї постанови.

"Перспективи ухвалення Радою пропозиції уряду припинити карантин вихідного дня, безперечно, є, і з популістської точки зору голоси деякою мірою знайдуться. Але, по-перше, ми розуміємо, що уряд у будь-якому випадку має щось робити.

По-друге, щоб той карантин мав хоч якийсь сенс, одного його буде однозначно замало – європейські країни вводять і комендантську годину, і дуже жорсткі обмеження відвідування громадських місць без масок – тобто в комплексі це, можливо, і дало б якийсь результат, а сам по собі карантин вихідного дня… Це ще не найгірша біда. Якщо буде повний локдаун – це буде повна біда, і економіка ляже", — сказав він.

Читайте також: Карантин вихідного дня: екснардеп пояснив, що не так з новими обмеженнями

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №4381, яка пропонує Кабміну скасувати карантин вихідного дня. У документі пропонується дозволити у вихідні дні роботу барів, кафе, ресторанів, ТРЦ, розважальних закладів тощо.

Раніше голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24" жорстко висловився про введення карантину вихідного дня.

Джерело Україна 24 Теги