"Людина-фейк": Герой України накинулася на Арестовича

Надія Савченко вважає, що радник української делегації в ТКГ дискредитує країну

"Людина-фейк": Герой України накинулася на Арестовича

Колишня народна депутатка, Герой України Надія Савченко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович дискредитує країну своєю участю в ТКГ.

"Коли ми говоримо про блогерів і будь-який штучно зляпаний проєкт для того, щоб розбурхувати уми людей, які ще не зміцніли, то нам потрібен якийсь образ. Образ того, як виглядає якийсь там герой або діяч. І нам малюють образ Арестовича і таке інше. Мало хто перевіряє, чи це реальність. Я можу робити висновок з того, що собою являє персона Арестовича, якщо мені зараз дадуть його особисту справу, яка перебуває в офіційних органах держави. Якщо я відкрию його справу, у мене виникнуть питання, я знаю, кому їх поставити. Після того, як я їх поставлю, я зрозумію характер, поведінку, що собою являє людина", - сказала ексдепутатка.

Читайте також: Савченко напророкувала Третю світову війну: "Це питання часу"

Популярні відео

За словами Савченко, вся інформація про Арестовича, яка є в інтернеті - "це всього лише фейк, це обман, маніпулювання людською свідомістю, там немає конкретних фактів".

"Все, що він говорить сам про себе, це все, що людина хоче створити з самої себе. Я не можу сказати, чи реальна це людина. Якщо ми будемо кидатися такими фейками, як "воскресіння" Бабченка, Арестович у ТКГ, ми дискредитуємо серйозність держави. Персоналія Арестовича несерйозна виключно тому, що він хотів себе зробити серйозним, хотів слави, працював над цим. Він хотів хайпу і отримав його. Чи отримає держава хайп від таких людей?" - додала вона.

Читайте також: Війна на Донбасі: в Кабміні пояснили, коли почнеться реінтеграція ОРДЛО

Раніше радник з інформаційної політики української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав терміни нового обміну полоненими між Україною та ОРДЛО.

Джерело Україна 24 Теги