Справа Небесної сотні: адвокат пояснив гучне рішення суду щодо Януковича

Київський апеляційний суд створив прецедент, який буде використовуватися в інших судах

Справа Небесної сотні: адвокат пояснив гучне рішення суду щодо Януковича

Київський апеляційний суд скасував заочний арешт експрезидента Віктора Януковича, скориставшись недосконалістю українського законодавства. Даний прецедент буде використовуватися в інших судах.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" адвокат сімей героїв Небесної сотні Віталій Титич.

"Поки що можу здогадуватись, що апеляційний суд використовує недосконалість українського процесуального законодавства, яке було навмисно створене й досі існує. Це стосується доказів оголошення особи в міжнародний розшук, тому що це за статтею 193 є додатковим зобов'язанням прокурора для доказу під час заяви клопотання про обрання міри запобіжного заходу. Думаю, що буде з цим пов'язано. Ці дії спрямовані на те, щоб використовувати їх в інших процесах", - сказав Титич.

Читайте також: Може сидіти і в Росії — ексголова ГПУ про вирок Януковичу

Популярні відео

За словами адвоката, проблема навіть не в судах, а в тому, що "українські депутати, 6 років знаючи про цю проблему, умовну проблему, технічно створену, не зробили ніяких рухів, щоб привести у відповідність і припинити можливість маніпулювання процесом".

Читайте також: Янукович розповідав, як перемагав у "Формулі-1" - Гордон

Нагадаємо, Київський апеляційний суд 16 листопада скасував заочний арешт експрезидента Віктора Януковича в рамках розслідування справи про масові вбивства учасників Революції Гідності 18-20 лютого 2014 року.

Джерело Україна 24 Теги