Безпечне таксі: експерт розповів про правила вибору служби

Як убезпечити себе від потрапляння в аварію під час використання таксі

Безпечне таксі: експерт розповів про правила вибору служби

Днями у Києві таксі врізалося в зупинку громадського транспорту загинули дві людини. Чи можуть пасажири таксі убезпечити себе від потрапляння в аварію, розповів голова ВГО "Українська таксомоторна асоціація" Андрій Антонюк в ефірі каналу "Україна 24".

"На жаль, в нашій державі, яка не виконує свої функції, ви маєте дбати самі про себе. В нормальній правовій державі про це думає держава, коли ви підходите до таксі та знаєте, що держава вам гарантує якісні безпечні послуги. В Україні ви маєте самі за це думати", — сказав він. 

Читайте також: "Вважають, що на дорозі можна все": у Авакова розповіли про головні причини ДТП

Популярні відео

Експерт розповів, як правильно вибирати собі службу таксі.

"Перш за все, коли ви користуєтеся будь-якими інтернет-додатками, ви повинні подивитися, чи цей інтернет-додаток говорить вам, що він не є перевізником, він ні за що не відповідає. Навіть якщо цей додаток знатиме, що вам загрожує небезпека, вас хочуть вбити чи ще якась ситуація, вони за це не несуть відповідальності. Коли ви на таке погоджуєтесь, відповідно ви самі себе як громадяни та пасажири позбавляєте будь-яких прав.

Ви повинні, по-перше, не вірити таким випадковим компаніям, які нагло говорять, що ви не маєте ніяких прав – не користуйтеся ними. І наступне, ви повинні обирати ті служби таксі, автомобілі яких брендовані, які відповідають за свої дії, які прямо говорять, що готові гарантувати вам якісні комфортні безпечні послуги", — сказав він.

Раніше радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Михайло Апостол розповів про жахливу статистику ДТП в Україні.

Джерело Україна 24 Теги