Російські миротворці на Донбасі: Арестович розповів про ймовірність їх введення

Олексій Арестович розповів, за якої умови росіяни можуть офіційно бути присутніми на Донбасі

Російські миротворці на Донбасі: Арестович розповів про ймовірність їх введення

Питання введення російських миротворців на Донбас не обговорюється. Про це розповів радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи чутки про це.

"Ніхто це не лобіює і не розглядає навіть в якості жарту. Це інформаційний супровід, росіяни вкидають різні версії, щоб посіяти паніку серед народу України, який, скажімо так, ще не зовсім вміє протистояти інформаційній агресії та дуже швидко реагує на будь-яку зраду. Ця "зрада" робиться спеціально, щоб здійснювати тиск на населення. І щоб опозиція тиснула на членів делегації та на президента України", — сказав він.

Читайте також: Путіна підводить його оточення – Арестович про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

За словами Арестовича, росіяни можуть офіційно бути присутніми на Донбасі лише в єдиному випадку.

"Я можу запевнити вас офіційно, що в жодному варіанті ніяких російських миротворців там бути не може. Єдине, що може бути – що певний час працюватимуть в рамках СЦКК, наприклад, спільні групи ОБСЄ, українських офіцерів і російських офіцерів, так було з 2014 року, які у якості спостерігачів є продовженням спостережної місії у ТКГ, вважайте", — сказав він.

Раніше голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук назвав абсурдом інформацію про можливе введення російських миротворців на Донбас.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав ключову умову для появи на Донбасі миротворців ООН.

Джерело Україна 24 Теги