Російські миротворці на Донбасі – експерт назвав два важливі моменти

Нехай на Донбасі буде "погане" ОБСЄ, ніж "хороша" Росія, вважає Олександр Мусієнко

Російські миротворці на Донбасі – експерт назвав два важливі моменти

У питанні можливого розміщення російських миротворців на Донбасі є два важливі моменти.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

"По-перше, не треба забувати, що у вересні 2017 року Росія внесла на Радбез ООН проєкт резолюції про миротворчу місію на Донбасі – і там нічого не було сказано про саме російських миротворців. І тому навіть якщо виникає питання, у нас завжди є чим крити – це зробила Росія, це не Україна внесла цей нехай і недолугий проєкт резолюції, але вони це зробили. Другий момент – дуже багато я зараз чую критики різної в бік ОБСЄ. Кажуть – нащо розширення місії на 1,5 тис. осіб? А я кажу: потрібно. Тому що нехай там буде "погане" ОБСЄ, ніж "хороша" Росія", - сказав Мусієнко.

Читайте також: Путіна підводить його оточення – Арестович про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

Як зауважив експерт, вакуум, який може виникнути на Донбасі, коли не вистачатиме спостерігачів, поліцейської місії чи будь-кого, завжди заповнюється Росією.

"Тому хай краще буде ОБСЄ, ніж російська миротворча місія", - заявив він.

На запитання, чи обговорюється офіційно тема російських миротворців на Донбасі, Мусієнко відповів:

"Ні, я думаю, що просто інформаційним приводом стала ситуація в Карабасі. Зараз це обговорюється, туди зайшли якраз російські миротворці, і зараз пішла дискусія, бо багато паралелей у конфлікті Азербайджану та Вірменії".

Читайте також: Війна на Донбасі: в Кабміні пояснили, коли почнеться реінтеграція ОРДЛО

Раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук назвав абсурдом інформацію про можливе введення російських миротворців на Донбас.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав ключову умову для появи на Донбасі миротворців ООН.

Джерело Україна 24 Теги