"Ми посеред пожежі": лікар відверто висловився про коронавірус в Україні

Олександр Лінчевський розповів про нагальну проблему українських лікарень

"Ми посеред пожежі": лікар відверто висловився про коронавірус в Україні

 

Розмови про вакцину від коронавірусу в Україні сьогодні є неактуальними, оскільки вже зараз у лікарнях потрібно рятувати тисячі пацієнтів, які не дочекалися щеплення.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів лікар-хірург, ексзаступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський, коментуючи ситуацію з епідемією коронавірусу.

"Розмови про вакцину зараз, про перспективу створення колективного імунітету, важливі в експертному середовищі для планування стратегії вакцинації. Проте це стратегічні розмови про майбутнє, їх можна порівняти зараз з тим, як ми будемо планувати колонізацію Марсу", - наголосив Лінчевський.

Читайте також: Лікар спростував популярний міф про лікування коронавірусу

Популярні відео

За його словами, сьогодні набагато актуальнішою є проблема забезпечення лікарень киснем.

"Люди потребують лікування і потребують кисню, немає достатньо кисню в лікарнях сьогодні. Кількасот пацієнтів помирають в Україні щодня. Їм потрібні базові речі. Моїм колегам-лікарям потрібен адекватний захист, пацієнтам потрібен кисень та кисневі апарати… Я б переключив фокус суспільної уваги на актуальні проблеми лікарів та лікарень для порятунку тих пацієнтів, які ще півроку точно жодної вакцини не побачать. Зараз це зовсім не на часі питання, ми посеред пожежі. Потрібно гасити пожежу, ми встигнемо поговорити і про вакцину..." – заявив лікар.

Читайте також: Чи допомагають поради Зеленського у боротьбі з коронавірусом: лікар дав оцінку

Нагадаємо, раніше лікар-епідеміолог Вадим Арістов в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив ефективність популярного "народного методу" від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги