"Ми на боці бізнесу": ще одне місто відмовилося від карантину вихідного дня

Місцева влада вважає, що нові обмеження тільки нашкодять

"Ми на боці бізнесу": ще одне місто відмовилося від карантину вихідного дня

Чернігів не виконуватиме рішення про карантин вихідного дня. Про це заявив заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако в ефірі каналу "Україна 24".

"Уже традиційно ми про рішення уряду дізнаємося з новин, а самого документу ми досі не бачили. Якщо в рішенні уряду буде можливість ухвалювати рішення самостійно, то, звичайно, ми вважаємо, що ці карантинні обмеження, крім шкоди бізнесу, вони нічого не дадуть, бо захворюваність навряд чи від цього суттєво зміниться", — сказав він.

Читайте також: "Буде майже смерть": відомий ресторатор відреагував на карантин вихідного дня

Популярні відео

Ломако зазначив, що міська влада хоче підтримати бізнес.

"Тому якщо посадові особи міськради або спецкомісії матимуть можливість не вводити цих обмежень, то в Чернігові ми будемо на боці бізнесу та здорового глузду. Ми нічого не будемо запроваджувати, більше того, будемо пом’якшувати, якщо у нас будуть можливості це робити", — сказав він.

Читайте також: Посилення карантину: мер українського міста сказав, хто постраждає найбільше

Раніше стало відомо, що запроваджувати карантин вихідного дня відмовилася місцева влада у Львові, а потім у Слов'янську. 

Кабмін скасував адаптивний карантин в Україні та оголосив загальний карантин з локдауном вихідного дня. Обмеження запровадили до 30 листопада.

Джерело Україна 24 Теги