Одних вихідних мало - Степанов розповів, чи надовго нове посилення карантину

"Нам дуже важливо зменшити контакти, ланцюг передачі інфекції"

Одних вихідних мало - Степанов розповів, чи надовго нове посилення карантину

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі каналу «Україна 24» заявив, що нові карантинні обмеження мають бути єдиними для всіх, а влада не продовжуватиме карантин вихідного дня, якщо ситуація покращиться.

Зокрема, Степанов нагадав, якою є мета нових обмежень.

«Нам дуже важливо зменшити контакти, ланцюг передачі інфекції. Ми розуміємо, що якщо люди на вихідні максимум, куди можуть піти – це за продуктами харчування, або піти погуляти на вулицю, таким чином, контакти між людьми будуть мінімальними у ці дні», - зазначив він.

Читайте також: "Буде майже смерть": відомий ресторатор відреагував на карантин вихідного дня

Популярні відео

Міністр також відповів на запитання, чи правда, що церквам дозволили не дотримуватися карантину вихідного дня.

«Питання справедливості – найголовніше. Я достатньо жорстко відреагував на розміщений у соцмережах пост «Епіцентру» (про те, що в магазинах мережі "запроваджують 72-годинну п'ятницю" - Ред.). Я вважаю, що впроваджені в країні заради збереження здоров’я та життя обмеження мають бути однаковими (для всіх – Ред.)... У нас встановлено, що будь-які заходи можуть проводитися (за участі – Ред.) не більше 20 осіб, з використанням засобів індивідуального захисту та дотриманням соціальної дистанції. Це стосується і церков», - заявив міністр.

Читайте також: "Це абсурд": мер українського міста відмовився від карантину вихідного дня

За його словами, впроваджуючи нові обмеження, влада орієнтується на кількість людей, які захворіли.

«Якщо такі заходи стримують зростання, ніхто не буде тримати людей в додаткових обмежувальних заходах, якщо не буде потреби. Зараз ми плануємо на три тижні, і будемо дивитися на динаміку. Одразу, після перших вихідних, зрозуміло, не можна буде сказати, як вони спрацювали, треба, щоб пройшов невеличкий час», - зауважив він.

Нагадаємо, раніше керівник секретаріату Ради підприємців при Кабінеті міністрів Андрій Забловський в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував введення в Україні карантину вихідного дня. За його словами, "бізнес проти будь-якого локдауну".

Джерело Україна 24 Теги