"Вважають, що на дорозі можна все": у Авакова розповіли про головні причини ДТП

Антон Геращенко вважає, що виховну роботу щодо поведінки на дорогах потрібно вести, починаючи з дитячих садків

"Вважають, що на дорозі можна все": у Авакова розповіли про головні причини ДТП

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про основні причини ДТП в Україні.

"Головною причиною аварій на дорогах в Україні в 40% випадків - це перевищення швидкості. На жаль, багато хто вважає, що на дорозі можна робити все, що завгодно, що якщо він кудись поспішає, то йому можна перевищити швидкісний режим, і все це закінчується трагічно. Друге за кількістю важких травм і загибелі - порушення правил обгону і порушення правил проїзду перехресть", - сказав заступник міністра.

Читайте також: "Ганяв п'яний військовою частиною": нові подробиці страшної ДТП в Києві

Популярні відео

Також Геращенко нагадав про роботу камер фіксації порушень, завдяки яким зменшилась кількість ДТП.

"Поточного року ми розпочали велику роботу зі створення системи автофіксації порушень Правил дорожнього руху. Поставлено 55 камер, закуплено 220, і цього року ми починаємо їх установку. В цілому в Україні за два роки в планах встановити 1 500 камер. Можу сказати, що навіть перші 55 камер знизили втричі кількість ДТП в місцях їх установки в Києві та Київській області. Наприклад, за перші три місяці дві камери на Південному мосту Києва зробили так, що замість шести аварій була тільки одна, тепер там немає великих пробок через аварії", - сказав Геращенко.

Читайте також: Хто буде винним у ДТП: юрист розповів про колізію при здачі на права

Заступник міністра вважає, що роз'яснювальну роботу про поведінку на дорогах потрібно проводити якомога раніше.

"Для того, щоб в цілому вирішити питання аварійності, треба починати зі шкіл і дитячих садків, з привчання людей до дисципліни на дорозі, до поваги до інших учасників дорожнього руху, а з цим дійсно є великі проблеми", - сказав Геращенко.

Нагадаємо, 31 жовтня в Києві відбувся суд у справі Юрія Назаренка, який скоїв страшну ДТП на Майдані Незалежності.

Джерело Україна 24 Теги