"Це абсурд": мер українського міста відмовився від карантину вихідного дня

Андрій Садовий вважає, що посилення карантину суперечить здоровому глузду

"Це абсурд": мер українського міста відмовився від карантину вихідного дня

Мер Львова Андрій Садовий в ефірі телеканалу "Україна 24" виступив проти запровадження карантину вихідного дня в місті, який, за його словами, "суперечить здоровому глузду".

На питання, чому він не підтримує рішення Кабміну, мер Львова відповів:

"Наприклад, якщо говорити про культуру. У нас у понеділок не працюють театри, музеї - фактично, це і є локдаун понеділка. Навіщо нам закривати той самий театр, якщо прийде 10 осіб у неділю? Це абсурд! З приводу ресторанного бізнесу - давайте будемо послідовні. Наприклад, Франція та Італія дають підприємцям кошти, компенсацію за втрачену можливість заробити, а потім кажуть, що будуть закривати. А у нас хтось взагалі рахував, що 25% людей, наприклад, у Львові вже перехворіли, і в них є антитіла? А хтось взагалі радився з підприємницькими організаціями, з місцевими органами влади?"

Читайте також: "Бізнес проти локдауну": у Кабміні прокоментували посилення карантину

Популярні відео

За словами Садового, в Україні є "Бермудсько-Печерський трикутник - Рада, Кабмін і Офіс президента, і є інша країна".

Мер зазначив, що посилення карантину "суперечить здоровому глузду", оскільки людям "треба з чогось жити".

Раніше мер Львова Андрій Садовий назвав карантин вихідного дня дурістю і заявив, що місто не ухвалюватиме "нерозумне рішення".

Читайте також: Посилення карантину в Україні: названо серйозну проблему

Як відомо, Кабмін скасував адаптивний карантин в Україні і оголосив загальний карантин з локдауном вихідного дня. Обмеження запровадили до 30 листопада.

Раніше міністр культури України Олександр Ткаченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що карантин вихідного дня позбавить заклади культури серйозних доходів і залишить без роботи сотні тисяч людей.

Джерело Україна 24 Теги