Степанов сказав, коли Україна отримає вакцину від коронавірусу

МОЗ чекає завершення клінічних випробувань препарату

Степанов сказав, коли Україна отримає вакцину від коронавірусу

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна може отримати вакцину від коронавірусу COVID-19 на наприкінці першого кварталу 2021 року.

Міністр зазначив, що жодна вакцина з тих, які розробляють світові фармацевтичні компанії, ще не пройшла третього етапу клінічних випробувань.

"У нас немає ще жодної зареєстрованої вакцини... Для нас дуже важлива реєстрація, щоб ми могли вже замовляти цю вакцину. Питання стоїть на мегаконтролі керівництва держави, щоб ми отримували максимально з різних джерел цю вакцину", - сказав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні – Степанов назвав три міста, де будуть перші мобільні шпиталі

Популярні відео

Степанов нагадав, що Україна долучилася до глобальної ініціативи COVAX, "за якою ми повинні отримати до 8 млн доз вакцини рівними траншами відразу, як вона буде зареєстрована".

"Реєстрація, на моє відчуття, має відбутися до нового року. Потім починається процес виробництва і постачання вакцин. Я думаю, реально ми отримаємо вакцину в кращому випадку наприкінці першого кварталу", - заявив міністр.

Читайте також: Епідемія коронавірусу в Україні - Степанов озвучив невтішний прогноз

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, коли людям не доведеться стояти в чергах, щоб здати тест на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги