Людей ховають у пакетах: заступник міністра про страшну ситуацію в Криму

Ігор Яременко розповів, що Росія приховує точні дані щодо захворюваності

Людей ховають у пакетах: заступник міністра про страшну ситуацію в Криму

Ситуація щодо коронавірусу COVID-19 в окупованому Криму дуже складна, людей таємно ховають з неправильними діагнозами, і Росія приховує інформацію.

Про це заступник міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко розповів в ефірі каналу "Україна 24".

"За нашими даними, ситуація дуже складна, ми спілкуємося з правозахисниками, які там працюють, з представниками Меджлісу, у нас є розвіддані. Я не готовий зараз говорити про точну кількість хворих, але ми точно знаємо, що ті цифри, які озвучуються Російською Федерацією, в кілька разів занижені, не думаю, що нам варто спекулювати в даному випадку. Я б не хотів називати конкретні цифри, це буде неправильно з мого боку", - сказав заступник міністра.

Читайте також: Це у росіян в крові - Гордон пояснив, чому Путін захопив Крим

Популярні відео

За даними Яременка, влада Росії свідомо допускає поширення хвороби.

"Ми можемо оцінювати порядки, але не давати конкретні цифри, думаю, що і Росія їх насправді не знає, тому що вони стимулюють людей до того, щоб не дотримуватися карантинних обмежень, щоб захворювання поширювалося якомога швидше", - сказав Яременко.

Читайте також: З Кримом немає визначеності - політтехнолог про те, чи чекати Україні великої війни

За словами чиновника, померлих ховають таємно, родичам не дозволяють попрощатися з покійними.

"Ми знаємо, що ліжок не вистачає, це те, про що нам розповідають люди з окупованих територій, що людей ховають не з тими діагнозами, таємно, часто не дозволяють родичам навіть попрощатися, ховають у целофанових пакетах спеціальних. Ситуація дуже гостра", - сказав Яременко.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" кримськотатарський активіст Едем Дудаков розповів, що в Криму дуже серйозна криза з водозабезпеченням, спровокована поганим менеджментом і прагненням замилити очі.

Джерело Україна 24 Теги