"Накриємося мідним тазом": Гордон запропонував заміну локдауну

"Я б залишив працювати практично все", - заявив журналіст

"Накриємося мідним тазом": Гордон запропонував заміну локдауну

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» запропонував альтернативу локдауну вихідного дня, який хочуть запровадити в Україні.

«Думаю, влада України і багатьох країн за час першого карантину зрозуміли, що тотальний карантин, локдаун не приведе ні до чого хорошого. Тому що люди не працюють, відповідно, не платять податки, інфікуються все одно, але бюджети недоотримують величезні гроші, і це може викликати колапс державної системи. Тільки Київ, за словами Віталія Кличка, недоотримав 5 млрд грн надходжень у вигляді податків на бюджетні кошти. Це жахливо», - заявив журналіст.

Читайте також: Що ви сюсюкаєте-мусюкаєте – Ляшко розкритикував владу через карантин

Популярні відео

На його думку, варто ввести величезні штрафи за неносіння масок - не 170-220 грн, а 3 тис. грн за неносіння масок у публічних місцях.

«Але я б все залишив працювати, практично все. Економіка повинна працювати. Я був у Дубаї - немає жодної людини без маски, навіть на вулиці. Я був у Відні - жодного без маски. Я був в Одесі, чорт забирай, сидить зал 1 тис. осіб - всі без масок. У ресторані - через столик сідай. Варіанти є. Без працюючої економіки накриємося мідним тазом», - зазначив Гордон.

Читайте також: Шмигаль про карантин: "Європа бере з нас приклад"

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, чи можливі в Україні в рамках посилення карантину такі заходи як комендантська година і повна зупинка транспорту.

Джерело Україна 24 Теги