Шмигаль про карантин: "Європа бере з нас приклад"

Прем'єр-міністр розповів, чому вважає ефективним карантин вихідного дня

Шмигаль про карантин: "Європа бере з нас приклад"

Карантин вихідного дня - ефективний захід у боротьбі з епідемією коронавірусу. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі каналу "Україна 24".

"Йде дуже багато діалогів і суперечок про те, як діяти. Стовідсоткового рецепта немає ні в кого у світі. Уряди всіх країн шукають кращі рішення. Ми перебуваємо в щільній комунікації з країнами Європи. У багатьох речах європейці беруть приклад з нас, цим треба пишатися.

Потрібно подивитися, який сценарій розвитку в Європі і в Україні. У нас дуже складна ситуація, багато хворих. Але якщо порівняти з Італією, Іспанією, Польщею - ми в хорошому сенсі від них відстаємо. Вони запитують: що ви робите? Ми ділимося - це адаптивний карантин, заходи, які ми вводимо паралельно ", - сказав він.

Читайте також: "Сотні тисяч людей втратять роботу": міністр про карантин вихідного дня

На думку прем'єра, карантин у вихідні дасть можливість економіці не впасти остаточно.

"Так званий локдаун вихідного дня — можливість, не зупиняючи економіку в робочий час, зупинити розвиток пандемії, зафіксувати ситуацію на тому рівні, на якому вона є сьогодні. Локдаун на два тижні нічого не дасть. Він має бути мінімум три тижні — за цей час економіка зазнає непоправної шкоди", — заявив він.

Популярні відео

Раніше імунолог Олег Назар розповів, коли в Україну може потрапити створена нещодавно вакцина проти коронавірусу COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги