Коронавірус в Україні: економіст вказав на серйозну перешкоду для лікування

Українці змушені звертатися по допомогу до родичів і друзів, зазначає Новак

Коронавірус в Україні: економіст вказав на серйозну перешкоду для лікування

Економіст Андрій Новак в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про брак коштів у українців на лікування від коронавірусної інфекції в умовах карантину.

«У нас 11 з гаком мільйонів пенсіонерів, з них майже 10 млн отримують пенсію близько 3 тис. гривень. Як ви гадаєте, на сьогодні 3 тис. грн - залишається людині, щоб щось економити, щось відкладати? Потрібно платити комунальні послуги, обов'язкові витрати на харчування, послуги зв'язку, транспортні послуги - те, без чого людина ніяк не може обійтися», - зазначив економіст.

Читайте також: Епідемія коронавірусу: лікар заявив, що Україна наблизилась до небезпечного моменту

За його словами, люди змушені позичати гроші на лікування.

«Коли до людини приходить якась біда, наприклад, зі здоров'ям, як правило більшість українців на цей період змушені позичати гроші у когось - родичів, знайомих, колег - для того, щоб пролікуватися. Зокрема зараз, коли у людини позитивне тестування, більшість українців змушені взяти в борг, щоб просто лікуватися», - заявив Новак.

Популярні відео

Читайте також: Епідемія коронавірусу: лікар сказав, коли Україна може посилити карантин

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, чи можливі в Україні в рамках посилення карантину такі заходи як комендантська година і повна зупинка транспорту.

Джерело Україна 24 Теги