Кишенькові крадіжки: в Авакова назвали три найнебезпечніші місця в Києві

Радник глави МВС Володимир Мартиненко зазначив, що подібних злочинів стало менше

Кишенькові крадіжки: в Авакова назвали три найнебезпечніші місця в Києві

У Києві у 2020 році значно зменшилася кількість кишенькових крадіжок, проте столичне метро, ​​залізничний вокзал і центр міста залишаються потенційно небезпечними місцями, де можна стати жертвою кишенькових злодіїв.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Володимир Мартиненко.

"Аналізуючи ситуацію, яка в нас склалася з протидією кримінальним порушенням, що пов'язані з кишеньковими крадіжками та крадіжкою особистого майна, - у нас насправді не збільшення, а чимале зменшення таких крадіжок. Їх менше реєструють, їх більше розкривають, цього року значно більше розкривають, ніж раніше. Якщо ми візьмемо за приклад територію Києва, то тільки цього року тут затримано 182 роми, які часто затримувалися, у них багато приводів", - сказав він.

Читайте також: "Це було не кіно": в Авакова розповіли, як ловили небезпечну банду в Києві

За словами Мартиненка, в Києві є місця концентрації кишенькових крадіжок:

"Це залізничний вокзал і місця біля нього, це метро і центр міста. Це там, де відбувається найбільше таких злочинів. На ринках, у громадському транспорті набагато менше, ніж у цих трьох точках, хоч метро і складно назвати точкою".

Радник глави МВС повідомив, що, згідно з оперативною інформацією, на Київському вокзалі з початку 2020 року такі злочинці доставлялися до відділу поліції понад 5 тис. разів.

Популярні відео

Читайте також: Злочинці не мають почуватися вільно – експерт про користь від закону Зеленського

Раніше радник голови МВС Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що рівень злочинності в Україні у порівнянні з минулим роком знизився на 20%.

Джерело Україна 24 Теги