Коронавірус в Україні: міністр заявив про складнощі з ліжками в лікарнях

Вже 454 лікарні в Україні відведені під лікування від COVID-19, заявив Степанов

Коронавірус в Україні: міністр заявив про складнощі з ліжками в лікарнях

Голова Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про ситуацію в лікарнях у зв’язку зі збільшенням хворих на коронавірусну інфекцію.

«Що стосується лікарень, які відведені під COVID-19. У нас на сьогодні відведені 454 лікарні вже. У нас застосовується принцип екстериторіальності. Ми не можемо в кожній лікарні, оскільки інфекція небезпечна, обладнати 3-5 ліжок під COVID-19. Це неправильно. Моло того, ми зараз пішли на те, щоб у кожній області була лікарня, яка повністю переобладнана для лікування хворих на COVID-19», - зазначив глава МОЗ.

Читайте також: Нові штрафи за порушення карантину: в Раді назвали мінус

Популярні відео

Потім, за його словами, визначається маршрутизація пацієнтів - в яку лікарню з якого району доставляються хворі.

«Ми розуміємо, що в інших хвороб немає канікул через COVID-19. У нас є й ургенція, і хірургічна патологія, інсульти, інфаркти – їх треба лікувати, і бажано, щоб у нас не перетиналися ті потоки пацієнтів. Тому ми й переобладнали цілі лікарні під хворих на COVID-19», - заявив Степанов.

Читайте також: Епідемія коронавірусу: лікар сказав, коли Україна може посилити карантин

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, чи можливі в Україні в рамках посилення карантину такі заходи як комендантська година і повна зупинка транспорту.

 
Джерело Україна 24 Теги