Квартирний скандал: суддя КСУ відмовляється покинути житло, виділене сиротам

Державне управління справами вже кілька місяців вмовляє Ігоря Сліденка виїхати

Квартирний скандал: суддя КСУ відмовляється покинути житло, виділене сиротам

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко відмовляється звільнити приміщення санаторію в Конча-Заспі, яке президент Володимир Зеленський передав на потреби дітей-сиріт.

Як повідомляє у своєму сюжеті телеканал "Україна 24", Державне управління справами вже кілька місяців просить суддю залишити номер у санаторії. Своєю чергою суддя, який має квартиру в Києві, підключає працівників апарату суду, грубіянить дітям та пише на них скарги.

До санаторію потрапляють в першу чергу проблемні діти – діти наркоманів, жертви сексуального насильства і ті, кого вигнали з дому. Приміщення, що належить державі, передав дітям президент. Усі пожильці добровільно виїхали та звільнили простір для дітей, окрім судді Конституційного суду Сліденка. Він категорично відмовляється їхати, навіть попри те, що йому пропонують просторіший номер в іншому санаторії.

Читайте також: Зеленський звернувся до нардепів через скандал з КСУ: в "Слузі народу" відреагували

"Всі 24 номери передані для дітей. Він же ж себе позиціонує, як суддя Конституційного суду, не як користувач, який так само як інші, уклав договір користування, ознайомився з порядком перебування на території й зобов’язався його виконувати", - розповів директор будинку відпочинку "Конча-Заспа" Олександр Гурін.

Сліденко і його дружина відмовились коментувати ситуацію журналістам.

Популярні відео

Згідно з декларацією за 2019 рік, Ігор Сліденко має квартиру на понад сто квадратних метрів у столиці. За номер суддя сплачує шість з половиною тисяч гривень, виїжджати не хоче.

Читайте також: "Зеленський може наказати "копати" - Гордон розповів, що робити з суддями КСУ

Директорка центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Отчий дім" Оксана Лукіна каже, що з сиротами Сліденко поводиться по-хамськи.

"Було багато випадків, коли діти підходили й запитували – а чого нас називають бомжами, а чого з нас сміються?" – розповіла Лукіна.

Державне управління справами не полишає надій домовитись зі Сліденком. До його кімнати у Конча-Заспі має заїхати мати з шістьма дітьми, але поки зробити цього не може.

Нагадаємо, раніше Конституційний суд України опинився в центрі скандалу, скасувавши деякі норми антикорупційного законодавства.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що завдяки рішенню КСУ тисячі корупціонерів змогли уникнути відповідальності.

Джерело Україна 24 Теги