Чекаєш, що зупиниться, але не зупиняється – українка в Ізмірі про землетрус

Українка в Туреччині розповіла про землетрус в Ізмірі

Чекаєш, що зупиниться, але не зупиняється – українка в Ізмірі про землетрус

У Туреччині місто Ізмір постраждало від сильного землетрусу, є загиблі. Подробиці розповіла голова об’єднання українців Ізміра Олена Озбек в ефірі каналу "Україна 24".

"Землетрус застав мене вдома, якраз ми з подругами переписувалися, почало трусити, почала хитатися люстра. Ми загалом звикли до землетрусів, вони тут часто, але не такі сильні. І ти чекаєш, що він зупиниться, а він не зупиняється. Продовжує трусити. Я одразу в кімнату до дитини - хлопець сховався під стіл, він не злякався. Але я дуже злякалася насправді", — сказала вона.

Читайте також: "Планета під загрозою": вчений розповів про небезпечний астероїд, що летить до Землі

За словами українки, шок не проходив кілька годин.

"Спочатку був шок. Через якийсь час перестало трусити. Але землетрус був довгим, 30-40 секунд дім ходив у різні боки. Декілька годин шок не проходив. Надвечір стало ще гірше, начебто хочеться спати, але (тіло – ред.) продовжує трусити – і ти не знаєш, чи лягати спати, чи не лягати, страшно, відчуття не дуже приємне", — розповіла вона. 

Популярні відео

Нагадаємо, що в місті Ізмір були зафіксовані підземні поштовхи магнітудою 7 балів. Зруйновано десятки багатоповерхових будинків. Підземні поштовхи були такої сили, що відчувалися навіть у Греції - в Афінах і на острові Крит.

Джерело Україна 24 Теги