Порізали обличчя: в Києві напали на оператора "Сьогодні"

Поліція вивчає обставини інциденту

Порізали обличчя: в Києві напали на оператора "Сьогодні"

На оператора новин "Сьогодні" Юрія Коваленка напав невідомий. Коли він повертався додому, на нього кинувся перехожий, порізав йому обличчя і втік. Чи пов'язано це з професійною діяльністю Юрія, зараз з'ясовує поліція.

Як повідомляє телеканал "Україна 24" в своєму сюжеті, телеоператор повертався додому зі зйомок близько 20:00, до під'їзду залишалось 100 метрів, як раптом з темряви вийшов кремезний чоловік.

"Я побачив, що йде впритул до мене, зробив маленький крок убік, і побачив, що до обличчя йде рука. Потім я відчув біль, відбіг трішки вперед, щоб захистити себе. Коли відчув удар, одразу руку до щоки і побачив на руці кров", - розповів він.

Читайте також: Напад на пасажирку потягу: журналісти провели унікальний експеримент

Юрій помітив, що нападник звернув у двори, нашвидкоруч обробив рану та викликав поліцію.

"Я не знаю, чим був нанесений удар - ніж чи скло, я не роздивився. Попередній огляд показав, що це було нанесено якимсь гострим предметом. Більше схоже на скло", - розповів телеоператор.

Популярні відео

Зазначимо, що інцидент з Коваленком стався у день, коли відбулось судове засідання у справі про напад на журналістів, де Юрій Коваленко є одним з потерпілих. У листопаді минулого року він знімав сюжет про комунальні тарифи і зазнав протиправних дій з боку керівника підприємства з теплопостачання.

Читайте також: У Раді взялися за скандального нардепа, який напав на журналістку: подробиці

Нагадаємо, 11 серпня на знімальну групу телеканалу "Україна 24" було скоєно напад під час зйомок сюжету про забудову в Києві. Журналістам намагалися розбити камеру.

Джерело Україна 24 Теги