"Перемир'я триває": в ТКГ відреагували на втрати України на Донбасі

Україні вдалося зупинити більш масовані обстріли, зазначив Сергій Гармаш

"Перемир'я триває": в ТКГ відреагували на втрати України на Донбасі

Україні після ескалації на Донбасі та загибелі бійців ЗСУ вдалося зупинити нові обстріли завдяки зверненню до ОБСЄ, сьогодні перемир'я триває.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш.

"Україні вдалося зупинити більш масовані обстріли завдяки реакції і прямому виходу на СЦКК, на ОБСЄ. Нас звинувачують, що ми вийшли з угоди про перемир'я, бо ми нібито не підтримуємо механізм координації сторін. Сьогоднішній день показав, що механізм координації все-таки існує. Прямий вихід на представників СЦКК, на ОБСЄ дозволив зменшити інтенсивність порушень режиму тиші", - сказав Гармаш.

Читайте також: "Шість років ходимо по колу": експерт пояснив, як змусити Путіна піти з Донбасу

Популярні відео

За його словами, перемир'я сьогодні триває, однак "та сторона порушила перемир'я, і це дає нам можливість порушувати це питання на найвищому рівні аж до нормандської четвірки, до наших західних партнерів".

"До перемир'я щодня вбивали одну-дві людини, але ми це навіть не обговорювали на такому рівні, тому що не було факту порушення перемир'я. На сьогодні потрібно говорити про те, що перемир'я зберігається, але ми відзначаємо факти цілеспрямованої ескалації з метою зриву цього перемир'я тією стороною", - додав учасник ТКГ.

Читайте також: Скасування виборів на Донбасі: міністр назвав причину

Нагадаємо, на Донбасі за минулу добу загинули два військових, ще два отримали поранення.

Раніше експрезидент України, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що повна тиша на Донбасі не дотримується і треба шукати нові ефективні способи вирішення ситуації.

Джерело Україна 24 Теги