Майже вся Україна в одній зоні — міністр розповів про оновлення карантину

Міністр Кабміну Олег Немчінов розповів про новий розподіл України на карантинні зони

Майже вся Україна в одній зоні — міністр розповів про оновлення карантину

У Кабміні визначили нове карантинне зонування України. Подробиці розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі каналу "Україна 24".

"Майже вся країна в помаранчевій зоні. Тільки дві адміністративно-територіальні одиниці в Херсонській області зелені, і до 15, теж у Херсонській області, — жовті. Окремо проголосували адміністративно-територіальні одиниці в червоній зоні. На жаль, додалося кілька обласних центрів. І окремо проголосували за обмеження, які погоджували з регіональними комісіями, які діятимуть до ухвалення нових рішень", — сказав він.

Читайте також: "Слуга народу" Радуцький здивував заявою про фонд боротьби з коронавірусом

Популярні відео

Також Немчінов повідомив, що влада почне переглядати підхід до адаптивного карантину.

"Ми домовилися, що будемо переглядати показники, ситуація не покращується, крім деяких територій. Наприклад, у Луганській області деякі території з червоної зони перейшли в помаранчеву. А на інших територіях все тільки погіршується. Обмеження для кожного регіону будуть окремими.

Зараз у нас вся країна помаранчева з деякими вкрапленнями інших зон. Як сказав Віктор Ляшко (головний санлікар - ред.), ми, можливо, повинні йти від "світлофорного" принципу й підходити єдиними принципами до зонування", — сказав він.

Популярні відео

Раніше лікарка-епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю Катерина Сояк в ефірі каналу "Україна 24" пояснила, чому з початком осені в країні зафіксований стрибок захворюваності.

Джерело Україна 24 Теги