Одіозне рішення КСУ - політолог пояснив, чому декларації можуть бути нецікаві людям

Політексперт вважає, що якби справи за корупцію були заведені раніше, то рішення КСУ ніяк би не вплинуло на їхній хід

Одіозне рішення КСУ - політолог пояснив, чому декларації можуть бути нецікаві людям

Саме по собі знання про те, які доходи отримують чиновники, не має сенсу, вважає політичний експерт Віктор Андрусів.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи рішення Конституційного суду скасувати систему електронного декларування.

"Насправді людям неважливо знати (про доходи чиновників, політиків, депутатів - ред.). Люди хочуть, щоб у результаті цього були хоч якісь наслідки. Тобто якщо ми бачимо, що людина показує якісь мільярди зароблених коштів, але все життя працювала на державній службі, і за це не настає відповідальність - то тоді яка цінність такого знання? Ну добре, ми знаємо, що хтось гарно живе..." - сказав експерт.

Читайте також: Скандальне рішення КСУ: експрем'єр пояснив, як врятувати електронне декларування

Популярні відео

Андрусів вважає, що якщо немає відповідальності, то інформація про доходи нікому не буде цікава.

"Це питання не знання, а відповідальності, і якщо її немає, то це нікому не цікаво. За роки, коли діяло декларування, не було жодного рішення, якихось покарань. Ніхто не був притягнутий до тієї кримінальної відповідальності, яку, власне, й скасував Конституційний суд. Мій прогноз простий: якби ці справи були, вони б були й надалі. А пан Ситник працює не главою НАБУ, а балакучою головою, є така професія - говорити речі, які не пов'язані з реальністю", - сказав Андрусів.

Читайте також: Україна може втратити безвіз і гроші МВФ - експерт про гучне рішення КСУ

Нагадаємо, що депутат з фракції "Слуга народу" Іван Шинкаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав рішення Конституційного суду ганебним і нелогічним і вважає, що найближчим часом становище буде виправлено.

Джерело Україна 24 Теги