Гордон пояснив, за якої умови Україна знову потоваришує з Росією

Журналіст також навів приклад Фінляндії, в якої СРСР окупував частину території

Гордон пояснив, за якої умови Україна знову потоваришує з Росією

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що дружба між Україною та Росією в майбутньому неможлива без повернення окупованих територій Криму і Донбасу.

"Один мій давній друг, видатний російський співак і автор, каже: я хочу написати пісню про дружбу між українським і російським народами, як ти вважаєш, це добре прозвучить? Я йому сказав: для початку віддайте Крим і Донбас, а потім пишіть пісні. Це моє глибоке переконання - ніякої дружби не буде, поки не буде покладено на стіл все, що забрано. Спочатку віддали - а потім дружба. Іншого варіанту ніколи не буде, українське суспільство не погодиться дружити після того, як ви прийшли до нас з мечем" , - сказав журналіст.

Читайте також: "Час збирати каміння": Гордон підбив підсумки місцевих виборів

Популярні відео

При цьому Гордон зазначив, що "щиро дивується" Фінляндії, в якої СРСР окупував частину території.

"Червона армія прийшла забирати фінську територію в 1940 році. Маннергейм побудував лінію (оборони - ред.). Фінські солдати вміли воювати, вони воювали за свою Батьківщину. Червона армія втратила десятки тисяч солдатів, велика кількість обморожень, інвалідностей. Фіни виявилися вмілими вояками та вміло чинили опір. Ледве-ледве повалили Фінляндію, переломили хід подій, забрали частину території. Для мене загадка, як Фінляндія після цього може дружити з Росією. Адже дружать, а території фінські входять до складу Росії", - заявив він.

Читайте також: "Може статися в будь-який момент": Гордон здивував прогнозом про долю Росії

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в Росії навіть найбільш ліберально налаштована частина суспільства схвалює рішення Кремля анексувати Крим.

Джерело Україна 24 Теги