"Не лізьте до нас": Гордон відповів відомому росіянину щодо Криму

У РФ навіть ліберали є прихильниками "кримнашу", зазначив журналіст

"Не лізьте до нас": Гордон відповів відомому росіянину щодо Криму

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в Росії навіть найбільш ліберально налаштована частина суспільства схвалює рішення Кремля анексувати Крим.

Журналіст розповів про спікування з відомим російським спортивним коментатором Василем Уткіним:

"Ми сперечалися дуже з Василем Уткіним. Дуже багато ліберально налаштованих росіян, як тільки мова заходить про Крим, всі стають російськими націоналістами, шовіністами, і не хочуть визнати, що вони вкрали чуже. Чи то бояться відповідальності, яка введена в Росії за невизнання Криму "російським", чи то грають у це, чи то щиро є такими імперцями. Жахливо це".

Читайте також: "Час збирати каміння": Гордон підбив підсумки місцевих виборів

Популярні відео

За його словами, Уткін не перший з ліберально налаштованих росіян демонструє такі ідеї.

"Здавалося б, говориш з людиною, яка висловлює прихильність ліберальним цінностям. Ти чекаєш, що він скаже: друзі, з вами вчинили несправедливо, по-скотськи, забрали вашу територію, ми прийшли і забрали ваше. Ні, так не каже - ви винні, у вас сталося..." - обурився Гордон.

Журналіст звернувся до російських прихильників "кримнашу":

"Що вам до наших справ? Не лізьте до нас, ми самі розберемося, що у нас сталося, займайтеся своєю Росією, у вас її багато, у неї багато проблем. Не лізьте сюди, не треба втручатися в наші внутрішні справи. Ми знайдемо спільну мову, ми зрозуміємо, хто правий, а хто винен - не зараз, так потім. Але коли все горить, ви приходите і телевізор з дому виносите ще".

Зазначимо, що журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв'ю у Василя Уткіна. Коментатор, говорячи про анексію Криму, заявив: "Якщо я залишив двері відчиненими і до мене хтось прийшов і щось взяв, то я, напевно, сам дурень".

Читайте також: "Може статися в будь-який момент": Гордон здивував прогнозом про долю Росії

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що не став би брати інтерв'ю у першої жінки-космонавта Валентини Терешкової, після того, як вона допомогла продовжити термін повноважень президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги