"Не потрапляйте туди": Ляшко розповів про жахи лікування коронавірусу в лікарнях

Олег Ляшко розповів, як українцям потрібно берегти себе під час епідемії

"Не потрапляйте туди": Ляшко розповів про жахи лікування коронавірусу в лікарнях

Найкраща допомога лікарям під час епідемії коронавірусу – не потрапляти до лікарні. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

"Я звертаюсь до всіх українців. Я бачу багато людей, які нехтують правилами – не носять маски, не дотримуються дистанції. Я хочу вам сказати: ніхто вас не врятує, ніхто не допоможе, якщо ви самі собі не допоможете. Ваша найкраща допомога лікарям – не потрапляти до лікарні. Носіть маску, тримайте дистанцію. Той, хто не дотримується правил, потім захворіє.

Потім ви хочете, щоб вам дали кисень, якого немає. Потім ви хочете, щоб біля вас був лікар чи медсестра на копійчану зарплату цілодобово. Потім ви будете лежати на брудному простирадлі, ви їстимете баланду, яку люди в тюрмі не їдять - от чим годують у наших лікарнях, тому що там немає фінансування. Тому не потрапляйте туди. Якщо у вас немає грошей – не дай вам Бог туди потрапити, побережіть себе",  — сказав він.

Читайте також: Вірус непередбачуваний — експерт дав прогноз щодо мутацій COVID-19

Популярні відео

Ляшко заявив, що медицина в Україні не здатна врятувати людей.

"У нас люди думають, що вони можуть все, що медицина їх врятує – не врятує, тому що немає таких можливостей в української медицини. Тому що вона добита. Подивіться, що відбувається у світі. Ніяких походів у ресторани чи відпустки – бо вони можуть стати останніми, на цвинтар винесуть. Якщо хтось із вас сподівається, що хтось вам поможе, ви наївні, ви самі собі маєте допомогти, сподіватися тільки на себе", — сказав він.

Раніше повідомлялося, що в Києві співробітники лабораторії епігенетики Інституту геронтології Національної академії медичних наук України проводять випробування української вакцини від коронавірусу COVID-19.

 

Джерело Україна 24 Теги