Снаряд буквально в метрі: журналіст "України 24" розповів подробиці атаки бойовиків

На авто журналістів скинули саморобну бомбу

Снаряд буквально в метрі: журналіст "України 24" розповів подробиці атаки бойовиків

Знімальна група каналу "Україна 24" потрапила під обстріл бойовиків на Донбасі. На автівку, в якій їхали журналіст та оператор, найманці скинули з безпілотника саморобний вибуховий пристрій.

Журналіст Олекандр Махов в ефірі "Україна 24" розповів подробиці інциденту.

"Це сталося в той момент, коли ми під'їхали до позицій неподалік Красногорівки і ще не встигли вийти з автомобіля. Снаряд вибухнув буквально в метрі від нашої машини і розлетівся на кілька дрібних осколків. Один з них пробив стекло нашого автомобіля, а також пошкодив кузов", – повідомив він.

За словами Махова, окрім нього в салоні перебували оператор, водій та прес-офіцерка бригади, яка їх супроводжувала. На щастя, ніхто з нас не постраждав.

"Наш автомобіль брендований, він дуже сильно відрізняється від звичайних армійських автомобілів. Але ми так розуміємо, що бойовики шукали якусь ціль і вирішили скинути цей снаряд на нас. Бійці розповіли, що побачили безпілотник за кілька хвилин до того, як ми прибули на позиції. Попередньо, снаряд саморобний, зроблений з якоїсь гранати або вибухівки. Бійці кажуть, що така тактика у бойовиків в останні дні дуже поширена", – розповів журналіст.

Нагадаємо, у Збройних силах України раніше повідомили, що останніми днями на Донбасі противник часто проводить аеророзвідку з безпілотників.

Теги