"Ніч виборів з Савіком Шустером": дізнайтесь результати виборів разом з "Україна 24"

Одразу після закриття дільниць будуть оприлюднені результати екзит-полів у 12 містах

"Ніч виборів з Савіком Шустером": дізнайтесь результати виборів разом з "Україна 24"

У день місцевих виборів в Україні 25 жовтня в ефірі телеканалу "Україна 24" відбудеться унікальна прем'єра - "Ніч виборів з Савіком Шустером". Глядачі телеканалу зможуть першими дізнатися результати голосування.

Савік Шустер, коментуючи майбутню прем'єру, зазначив:

"У неділю місцеві вибори. Цього року вони дуже важливі. Це політичний термометр, який нам дозволить зрозуміти, куди йде країна. У неділю о 19:30 на телеканалі "Україна 24" буде спеціальний випуск нашої програми "Ніч виборів". Ми ніколи не робили таку кількість екзит-полів - це 12 міст. Я думаю, що впродовж програми ми реально зрозуміємо, що думають, відчувають і як голосують українці".

Популярні відео

Незалежні екзит-поли відбудуться у таких містах України: Київ, Дніпро, Харків, Маріуполь, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернівці, Ужгород, Львів, Вінниця та Черкаси.

Глядачі каналу "Україна 24" дізнаються результати місцевих виборів одразу після закриття дільниць. В ефірі ексклюзивної програми впливові політики, лідери і кандидати після завершення виборчої кампанії відповідатимуть за свої слова і обіцянки.

Не пропустіть "Ніч виборів з Савіком Шустером" 25 жовтня о 19:30 на телеканалі "Україна 24".

Джерело Україна 24 Теги