Слідство може тривати роками: авіаексперт про катастрофу Ан-26

Авіаційний експерт прокоментував висновки урядової комісії

Слідство може тривати роками: авіаексперт про катастрофу Ан-26

Урядова комісія з розслідування авіакатастрофи Ан-26 22 жовтня схвалила попередній звіт про результати розслідування. Причинами названі технічні неполадки в сукупності з людським фактором. Звіт прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" авіаексперт В'ячеслав Коновалов.

"Будь-яка катастрофа — це сукупність факторів. Як правило, є певна технічна несправність, яка накладається на зовнішні чинники, наприклад, надмірно інтенсивна експлуатація літака. Ця технічна несправність вистрілює. Пілот під час заходу на посадку не до кінця зрозумів, що відбувається", — сказав він.

Читайте також: "Це вирок системі оборони": політолог про трагедію Ан-26 під Чугуєвом

Популярні відео

За словами експерта, слідство може тривати роками.

"Але до кінця нам все не показують, більш того, я впевнений, що почнуться підкилимні розбірки - хто саме винен. Зазвичай все списують на пілота. Нести відповідальність повинен той, хто допустив літак до польоту, це перше, а далі починають розбиратися. Кажуть, що це займе два-три місяці, але насправді воно йде роками. Там треба розібратися до останньої коми - хто, що і як не зробив", — заявив він.

Читайте також: Розслідування катастрофи Ан-26: експерт дав пораду міністру

Нагадаємо, увечері 25 вересня в Харківській області на 530 кілометрі траси Київ-Харків поруч з дорогою впав військовий літак Ан-26 й відразу загорівся. На борту були члени екіпажу, курсанти та офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба - всього 27 осіб. Двоє вижили, проте один з них пізніше помер у лікарні.

Джерело Україна 24 Теги