Потрібно шукати золоту середину — у Авакова висловилися про одне з питань Зеленського

Антон Геращенко розповів, як потрібно вчинити з питанням про легалізацію канабісу в медичних цілях

Потрібно шукати золоту середину — у Авакова висловилися про одне з питань Зеленського

Президент Володимир Зеленський не консультувався з МВС щодо легалізації медичного канабісу. Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Офіційних консультацій між Офісом президента і МВС не було, але можу сказати, що президент стурбований проблемою, пов'язаною з поширенням наркотиків серед населення, і я думаю, що він хоче знати думку громадян про те, чи потрібно легалізувати так звану марихуану", — сказав він.

Читайте також: "Ширятимуться прямо в Раді": Ляшко накинувся на депутатів

Популярні відео

Геращенко розповів, що він сам думає з приводу легалізації.

"Моя особиста думка — у нас є близько 30 видів наркотичних речовин, які використовуються в медицині, це різного роду опіати, морфін. Ми можемо додати тетраканнабінол до складу таких препаратів, щоб з них робили таблетки, мазі, і за загальною процедурою надання препаратів використовували для тих, кому це потрібно.

Дозволяти вирощувати по 2-3 кущі конопель кожному бажаючому не можна, тому що це перетвориться в анархію. Є різні підходи у світі до легалізації, в деяких країнах вони дозволені, в деяких категорично заборонені, потрібно шукати золоту середину. Звертатися до суспільства з питаннями потрібно, я поділяю цю думку. Давайте подивимося на відповіді", — сказав він.

Нагадаємо, раніше лікар-онколог Андрій Гардашніков в ефірі телеканалу "Україна 24" виступив за якнайшвидшу легалізацію медичного канабісу, щоб полегшити страждання пацієнтів.

Президент Володимир Зеленський запропонував п'ять питань, на які українці дадуть відповіді під час Всеукраїнського опитування 25 жовтня. Серед них є питання "Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях — для зменшення болю у тяжких хворих".

Джерело Україна 24 Теги