Країна на порозі піку коронавірусної інфекції – глава МОЗ звернувся до українців

В активних фазах пандемії кількість пацієнтів зростає настільки, що не вистачає ні лікарів, ні медикаментів, ні місць в лікарнях

Країна на порозі піку коронавірусної інфекції – глава МОЗ звернувся до українців

Україна знаходиться на порозі піку коронавірусної хвороби, в активних фазах пандемії кількість пацієнтів різко зростає, що призводить до критичного навантаження на медичну систему. Про це у відеозверненні заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Зараз ми знаходимося на порозі піку коронавірусної хвороби в Україні. В активних фазах пандемії кількість пацієнтів різко зростає, критично навантажуючи медсистему. Кількість пацієнтів зростає настільки, що не вистачає ні лікарів, ні медикаментів, ні місць в лікарнях. На жаль, таке сталося в багатьох країнах, тому закликаю вас ретельно дотримуватися нових правил карантину та самоізоляції", - заявив Степанов.

За його словами, президент, уряд і вся система охорони здоров'я працює над тим, щоб уповільнити поширення коронавірусної інфекції.

«Ми приймаємо необхідні рішення, знаходимо кошти, стверджуємо алгоритми роботи медиків. До вирішення проблеми залучені всі державні установи. Активну позицію займають бізнес і волонтери, за що їм окрема подяка. Я прошу вас бути сильними, допомагати тим, хто цього потребує, і підтримувати близьких. Адже коронавірус пройде, а людські відносини залишаться. Тим, хто хворіє, я бажаю якнайшвидшого одужання. Всім іншим бажаю не хворіти!» - наголосив міністр.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки. З цих 143 зареєстрованих випадків 37 осіб було госпіталізовано, з них семеро перебувають у важкому стані.

Теги