Зеленського чекають на відкритті - нові подробиці про льодову арену в Маріуполі

Проєкт реалізовано Фондом Бориса Колеснікова, це подарунок мецената рідному місту

Зеленського чекають на відкритті - нові подробиці про льодову арену в Маріуполі

На урочисте відкриття Льодової арени Mariupol Ice Center в Маріуполі очікується президент Володимир Зеленський.

Про це говориться в репортажі на каналі "Україна 24".

"Побудували арену менше ніж за рік, роботи почалися в рамках меморандуму про співпрацю між міською владою та Фондом Бориса Колеснікова. Розмір льодового майданчика становить 58 на 28 метрів, на арені тренуватимуться дитячі спортивні школи, а це майже 500 дітей. Вони зможуть займатися хокеєм та фігурним катанням. Арена поки що розрахована на 300 глядачів, але після другого етапу будівництва вона прийматиме 2 тис.", - передає кореспондент "Україна 24" з місця події.

Читайте також: Дитячі садки в Україні: Борис Колесніков пояснив, що потрібно змінити

Популярні відео

На відкритті арени будуть присутні почесні гості - президент Володимир Зеленський, Борис Колесніков, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, олімпійські чемпіони.

"Завдяки Фонду Колеснікова зимові види спорту розвиваються і в інших містах Донецької області. Найбільшу арену починають будувати в Костянтинівці, яка вміщатиме до 2 тис. глядачів. Там також планується скалодром, басейн і скейтпарк", - передає кореспондент.

Читайте також: Військова авіація вмирає: Борис Колесніков сказав, де взяти гроші на нові літаки

Зазначимо, що проєкт реалізував Фонд Бориса Колеснікова. Льодова арена стала подарунком відомого мецената, ексвіцепрем'єра рідному місту. 22 жовтня в Україні стартує хокейна ліга, п'ятий сезон почнеться в Маріуполі, де однойменний клуб дебютує у вищому дивізіоні.

 
Джерело Україна 24 Теги