"На жаль, від цього помирають": лікар назвав хворобу, яка потребує вакцинації

Деякі аптеки, які отримали перші партії вакцин, вже їх не мають, заявив лікар

"На жаль, від цього помирають": лікар назвав хворобу, яка потребує вакцинації

Керівник національної програми імунізації, завідувач відділу імунізації Центру громадського здоров’я Олександр Заїка в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про необхідність вакцинування від грипу.

«Вакцина від грипу за державний кошт поки що не закуповується. Попит на вакцинацію від грипу в цьому році є. Деякі аптеки, які отримали перші партії вакцин, вже їх не мають. Наступні партії, можливо, будуть надходити через день-два, наступного тижня, і заявлені цифри у 665 тис. вакцин від постачальників мають надійти в Україну», - заявив лікар.

Читайте також: Жорсткий карантин в Україні - в "Слузі народу" попередили про наслідки

За його словами, найближчим часом мають надійти вакцини від грипу для лікарів, які борються з коронавірусом COVID-19

«У тісній співпраці з Американським центром з контролю за захворюваннями ми уклали таку угоду, і найближчим часом надійдуть 616 тис. доз вакцин від грипу саме для лікарів, які працюють на першій хвилі лікарень COVID-19. Я ще раз хочу сказати для лікарів і пересічних громадян, для вагітних жінок, дітей – захворювання на грип є серйозним, ускладнення від грипу є тяжкими, на превеликий жаль, від грипу помирають, тому потрібно вакцинуватися, надійним захистом від цього захворювання є саме вакцинація», - зазначив Заїка.

Популярні відео

Читайте також: "Буде величезна смертність": лікар шокував заявою про лікування коронавірусу

Нагадаємо, голова МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи чекати тотального жорсткого карантину в Україні через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги