У ДБР відповіли на одне з п'яти запитань Зеленського

Суворість покарання не зможе знизити рівень корупції, вважає Олександр Бабіков

У ДБР відповіли на одне з п'яти запитань Зеленського

Корупцію в Україні не можна подолати запровадженням довічного терміну ув’язнення за корупційні злочини.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков, коментуючи відповідну ідею президента Володимира Зеленського.

"Я вважаю, що суворість покарання ніколи не була запорукою впливу на криміногенну обстановку, як би нам цього не хотілося. Невідворотність покарання є головним чинником, який впливає на рівень злочинності", - зазначив Бабіков.

Читайте також: Опитування Зеленського: в "Слузі народу" сказали, яке питання не на часі

Популярні відео

За словами першого заступника директора ДБР, щоб запобігти й належним чином протидіяти корупції, "необхідно, щоб працювали не лише правоохоронні органи, а існувала ціла низка запобіжників щодо формування органів державної влади, місцевого самоврядування і їхньої діяльності".

"Всі країни, які прийшли до подолання найбільш негативних проявів корупції, вирішують це питання завжди комплексно", - наголосив він.

Читайте також: "Диявол у деталях": експерт вказав на дивні речі в опитуванні Зеленського

Нагадаємо, всеукраїнське опитування виборців, ініційоване президентом Володимиром Зеленським, містить п'ять запитань, одне з яких стосується доцільності довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах.

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, чому глава ДБР досі не обраний.

Джерело Україна 24 Теги