"Буде жах": Гордон про коронавірус і те, що чекає на Україну

Журналіст зазначив, що в нашій країні нехтують правилами безпеки

"Буде жах": Гордон про коронавірус і те, що чекає на Україну

Відомий журналіст Дмитро Гордон вважає, що ситуація з боротьбою проти епідемії коронавірусу в Україні критична, тому що громадяни не дотримуються заходів безпеки.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Я був нещодавно в Дубаї. Країна в зеленій зоні. На вулиці без маски не виходить ніхто, по території готелів або торгових центрів не ходить ніхто, в ресторанах так, знімають маску. Штраф величезний за неносіння маски. Після цього я був в Одесі. У масках не ходить ніхто, величезне скупчення людей, у ресторанах, окрім одного, офіціанти без масок. У Києві та ж сама ситуація, повна безтурботність", - сказав журналіст.

Читайте також: Рекорди коронавірусу: інфекціоністка пояснила, що не так зі статистикою по ліжках

Популярні відео

Гордон назвав ситуацію критичною, зазначивши, що дані про захворюваність отримав від лікарів.

"Треба починати з нас, населення. Я вважаю, що треба вводити штрафи, якщо ми хочемо утримати ситуацію. Тому що ситуація, скажу вам зі спілкування з нашими великими світилами в медицині, не просто загрозлива, а критична. І всі вони говорять, що буде жах. Маски, запобіжні заходи і так далі, і так далі, менше спілкування", - сказав Гордон.

Читайте також: Коронавірус та вибори: інфекціоніст дав пораду щодо безпечного голосування

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив думку, що офіційна статистика захворюваності на коронавірус в Україні сильно відрізняється від реальної.

 
Джерело Україна 24 Теги