"Не треба зіштовхувати українців": Гордон висловився про Бандеру і Жукова

Журналіст прокоментував скандали з пам'ятниками та перейменуванням вулиць

"Не треба зіштовхувати українців": Гордон висловився про Бандеру і Жукова

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що лише історія може розсудити суперечку українців, які вважають героєм лідера ОУН Степана Бандеру або радянських воєначальників.

"Навіщо нам сьогодні, коли у нас економіки немає, якою б можна було пишатися, обговорювати, був Бандера героєм чи не був? Ті, хто вважає, що був - святкуйте героя Бандеру, це добре. Ті, хто вважає, що ні - не святкуйте, це для вас теж добре. Але не треба зіштовхувати, не треба сьогодні з мовних питань доходити до маразму. У Львові, Тернополі подобається Бандера, вважають, що він національний герой - будь ласка, які проблеми, друзі, вважайте. В Одесі та Харкові не вважають так - будь ласка. Не треба силувати одних й інших", - сказав він.

Читайте також: "Може статися в будь-який момент": Гордон здивував прогнозом про долю Росії

Популярні відео

Коментуючи суперечки навколо особистості радянського маршала Георгія Жукова, журналіст зазначив:

"Для мене зрозуміло, хто такий Жуков. Це кривава людина. Так, він боровся за звільнення від німецько-фашистських загарбників, але якою ціною, скільки бездарно полягло людей? Для мене Жуков не герой, і Ватутін, який залив кров'ю все в Києві, не герой. Але вважаєте Ватутіна героєм, хочете вулицю і пам'ятник - на здоров'я, хочете проспект Жукова в Одесі чи Харкові - на здоров'я. Нехай мине час, історія розсудить сама, ми досі не можемо зрозуміти, що сталося на Майдані".

Читайте також: "Бісить та обурює": Гордон жорстко висловився про Крим і росіян

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" також заявив, що Україна сьогодні навіть за підтримки Заходу не поверне окуповані райони Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги