"Ще довго не повернемо": Гордон дав прогноз щодо Донбасу

Журналіст зазначив, що його "сильно напружують" розмови про повернення ОРДЛО

"Ще довго не повернемо": Гордон дав прогноз щодо Донбасу

Україна сьогодні навіть за підтримки Заходу нездатна повернути окуповані райони Донбасу, мешканці ОРДЛО все більше відчувають себе частиною Росії.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Я запитав у Кучми: Леоніде Даниловичу, від кого залежить мир на Донбасі? І він сказав: від Господа Бога і від Путіна. Я абсолютно переконаний, що Україна, навіть у співдружності з Заходом, який не поспішає бути в співдружності, нездатна сьогодні просто взяти й повернути Донбас. Його може повернути тільки Путін під впливом якихось заходів по відношенню до нього. Мало того, я не впевнений, що якщо завтра замість Путіна з'явиться Навальний, умовно кажучи, що нам повернуть Донбас, а тим більше Крим. Я упевнений, що цього не станеться", - сказав він.

Читайте також: Жителі Донбасу мають бути "очищені" – Кравчук про заяву Зеленського

Популярні відео

Журналіст зазначив, що його "вже сильно напружують" розмови про те, що Україна поверне Донбас.

"Ми його поки не повернемо і, думаю, що довго ще не повернемо. І в мене запитання: а чи треба його повертати? Тому що з кожним днем ​​все більше зміцнюється серед жителів окупованого Донбасу думка про те, що вони належать до Росії. Уже 6 років там господарює Росія. Ті, хто не хотів жити в цьому гетто, поїхали. Якби Україна була набагато сильнішою, ніж ми є, Путін би з нами розмовляв на рівних. Чим ми можемо грати, де наші козирі? У нас карт майже не залишилося", - додав Гордон.

Читайте також: Філарет про жителів Донбасу: Страждають, тому що винні

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що нинішня Росія в будь-який момент може повторити долю СРСР і розвалитися на частини.

 
Джерело Україна 24 Теги