Філарет про гучний теракт у Франції: Насильство через віру неприпустиме

При цьому почесний патріарх ПЦУ заявив про неприпустимість приниження будь-якої релігії

Філарет про гучний теракт у Франції: Насильство через віру неприпустиме

Почесний патріарх Православної церкви України, патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував резонансне вбивство ісламістом-радикалом шкільного вчителя у Франції. За словами патріарха, насильство за віру є неприпустимим.

Читайте також: "Нічого ганебного": Філарет розповів, як співпрацював з КДБ

"Не потрібно принижувати будь-яку релігію і вірян - ані іудеїв, ані мусульман, ані буддистів, ані протестантів. Христос проповідував істину, а нікого не принижував, виступав проти зла. Християнство поширилося не при застосуванні сили, а завдяки переконанню. Але насильство за віру неприпустиме. Христос не допускав і не допускає силу при вході в Царство небесне. Він сказав: двері відкриті, хочеш - увійди, не хочеш - будь поза Царством Божим", - сказав Філарет.

Популярні відео

Читайте також: "Вплив США був": Філарет про надання Україні томосу

Нагадаємо, 16 жовтня в передмісті Парижа 18-річний чеченець Абдуллах Анзоров обезголовив 47-річного вчителя історії Самюеля Паті за те, що той показував учням карикатури на пророка Мухаммеда. Через кілька хвилин після цього поліція застрелила нападника.

Джерело Україна 24 Теги