"Ширятимуться прямо в Раді": Ляшко накинувся на депутатів

Політик вважає, що під час всеукраїнського опитування українцям запропонували не ті питання

"Ширятимуться прямо в Раді": Ляшко накинувся на депутатів

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко жорстко розкритикував ідею легалізації медичного канабісу в Україні. За його словами, у випадку легалізації, долю країни вирішуватимуть "обкурені депутати-кнопкодави".

В ефірі телеканалу "Україна 24" політик заявив, що українських виборців під час опитування 25 жовтня будуть питати про "легалізацію наркоти", хоча про продаж землі або про легалізацію азартних ігор ніхто не питав.

"80% українців не підтримують продаж землі. Чому ви, без відома народу, без його дозволу, ухвалили закон про продаж землі? Чому ви не вийшли на всеукраїнський референдум? Тобто, як наркоту собі легалізувати, щоб ширятись там прямо в залі парламенту - так це, виходить, питання важливіше, ніж питання продажу землі. Як писав Панас Мирний: без землі немає волі. Ось коли українці втратять землю, не буде української нації і української держави", - заявив Ляшко.

Читайте також: Потрібно приймати норму якомога раніше - лікар про питання від Зеленського

Популярні відео

На його думку, до виборців потрібно виходити з питаннями, які відповідають Конституції і законам, ухваливши закон про всеукраїнський референдум.

"Українці повинні вирішувати долю землі, а не 400 обкурених депутатів-кнопкодавів, які не здатні бачити далі власного носа", - додав лідер Радикальної партії.

Раніше народна депутатка від партії "Слуга народу" Ірина Верещук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що легалізація медичного канабісу в Україні є "передчасним питанням".

Джерело Україна 24 Теги