"Підключаться грип та ГРЗ": озвучено тривожний прогноз щодо коронавірусу в Україні

Епідеміологиня Людмила Мухарська закликала готувати нові ліжка у відділеннях інтенсивної терапії

"Підключаться грип та ГРЗ": озвучено тривожний прогноз щодо коронавірусу в Україні

В Україні епідемія коронавірусу ускладниться сезонним грипом та ГРЗ, важких випадків захворювання стане набагато більше.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" лікарка-епідеміологиня Людмила Мухарська, коментуючи прогноз МОЗ щодо десятків тисяч нових хворих.

"Цього сезону буде значно більша кількість середніх і тяжких хворих, ніж на даний момент. Підключиться грип з тяжкими формами та інші респіраторні захворювання. Не можу сказати, що у нас немає проблем, якщо названа така цифра (щодоби 20 тис. хворих - ред.), потрібно готуватися, готувати ліжка, і не просто ліжка, а ліжка з підключенням до кисню, у відділеннях інтенсивної терапії, реанімаційних. Навіть не "потрібно готуватися", а - бути готовим. Думаю, питання нестачі лікарів найболючіше. Ліжка можна знайти, але лікарів - велика проблема", - розповіла Мухарська.

Читайте також: Жорсткий карантин в Україні - в "Слузі народу" попередили про наслідки

Популярні відео

Раніше виконувач обов'язків глави Центру громадського здоров'я МОЗ Ігор Кузин заявив, що в Україні кількість реєстрованих за добу випадків вірусних захворювань може дійти до 20-35 тисяч. Кузин уточнив, що в цю цифру, крім випадків коронавірусу, входять грип і ГРВІ.

Читайте також: "Буде величезна смертність": лікар шокував заявою про лікування коронавірусу

Нагадаємо, голова МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи чекати тотального жорсткого карантину в Україні через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги