Карантин в Україні: лікар висловився про дистанційне навчання в школах і вишах

Інфекціоніст розповів, хто більше наражається на небезпеку зараження в місцях навчання

Карантин в Україні: лікар висловився про дистанційне навчання в школах і вишах

Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 грудня. Чи повинні учні та студенти на цей час перейти на дистанційне навчання, розповів лікар-інфекціоніст Андрій Алфьоров в ефірі каналу "Україна 24"

"З приводу дітей і молодих людей без якихось хронічних тяжких захворювань — вони в більшості випадків хворіють легко, принаймні те, що стосується шкіл. Я не бачу якоїсь небезпеки саме для дітей, перебувати в школі безпосередньо, що називається, навчатися оффлайн", — сказав він.

Читайте також: Звучить дивно — лікар про нові правила карантину

За словами лікаря, більшій небезпеці піддаються викладачі, які перебувають у групі ризику за віком.

"Тут якраз більше питання щодо викладачів, які можуть бути похилого віку. Вони обов'язково повинні дотримуватися тих чи інших запобіжних заходів. Крім того, в школах повинні організовувати проведення уроків специфічним чином — постійно має бути провітрювання і необхідно контролювати вологість повітря. Це те, що прописано у відповідних санітарно-гігієнічних нормах", — сказав він.

Читайте також: Коронавірус та вибори: інфекціоніст дав пораду з безпечного голосування

Популярні відео

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 13 жовтня вирішив продовжити карантин для контролю над епідемією коронавірусу до кінця 2020 року. Крім того, в правила адаптивного карантину внесли зміни: зменшення дозволеної кількості людей на масових заходах на відкритому повітрі. Тепер в "зеленій" зоні карантину зможуть збиратися не більше 50 осіб, в "жовтій" — не більше 30 і в "помаранчевій" — не більше 20. Крім того, у помаранчевій, жовтій та зеленій зонах заборонять роботу закладів харчування з 22:00 до 7:00.

Джерело Україна 24 Теги