Звучить дивно — лікар про нові правила карантину

Інфекціоніст розповів, що не так з новими карантинними обмеженнями

Звучить дивно — лікар про нові правила карантину

Нові обмеження адаптивного карантину, введені Кабміном, прокоментував лікар-інфекціоніст Андрій Алфьоров в ефірі каналу "Україна 24". Зокрема, він відповів на питання, чи є сенс закладам громадського харчування працюватимуть до 22:00, а спортивні змагання проводити без глядачів, якщо немає дозволу МОЗ.

"Я в цьому особливого сенсу не бачу. Ніби зараження вище після 22:00. І ось ці рекомендації щодо спортивних змагань — в загальному без глядачів, але якщо якось узгоджено з Міністерством охорони здоров'я, то тоді можна. Звучить досить дивно. Якщо є підстави заборонити той чи інший захід, тому що підвищується ризик зараження коронавірусною інфекцією, то це повинно діяти на всі заходи без винятку. Це моя позиція", — сказав він.

Читайте також: Коронавірус та вибори: інфекціоніст дав пораду з безпечного голосування

Популярні відео

Читайте також: Вакцинація від грипу: лікар пояснив, чи робити щеплення під час епідемії COVID-19

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 13 жовтня вирішив продовжити карантин для контролю над епідемією коронавірусу до кінця 2020 року. Крім того, в правила адаптивного карантину внесли зміни: зменшення дозволеної кількості людей на масових заходах на відкритому повітрі. Тепер в "зеленій" зоні карантину зможуть збиратися не більше 50 осіб, в "жовтій" — не більше 30 і в "помаранчевій" — не більше 20. Крім того, у всіх зонах заборонять роботу закладів харчування з 22:00 до 7:00 (в "червоній" зоні вона заборонена взагалі).

Джерело Україна 24 Теги