Коронавірус та вибори: інфекціоніст дав пораду з безпечного голосування

Інфекціоніст розповів про заходи безпеки під час голосування

Коронавірус та вибори: інфекціоніст дав пораду з безпечного голосування

Дотримання низки заходів безпеки допоможе звести до мінімуму ризик зараження коронавірусом під час голосування на місцевих виборах 25 жовтня. Про це заявив лікар-інфекціоніст Андрій Алфьоров в ефірі каналу "Україна 24".

"Голосувати на місцевих виборах потрібно обов'язково. Тому що це те, що може змінити життя кожної людини на місцях на найближчі кілька років. Але берегти себе і своє особисте життя теж потрібно. Виборчі дільниці не відрізняються якось принципово від того ж торговельного центру, іншого публічного місця.

Тому запобіжні заходи ті ж: маски або респіратори, мати при собі антисептик, і якщо є можливість, то свою ручку з собою взяти. Після того як людина проголосувала, вийшла зі своєї виборчої дільниці — ручку, звичайно, краще викинути або обробити антисептиком, руки обробити антисептиком, помити їх — і все", — сказав він.

Читайте також: Вакцинація від грипу: лікар пояснив, чи робити щеплення під час епідемії COVID-19

Популярні відео

Лікар розповів, яких заходів потрібно дотримуватися на дільницях.

"Стосовно соціальної дистанції на виборчих дільницях — це повинні організовувати вже на місцях, контролювати, щоб усередині в приміщеннях було не більше допустимої кількості людей. Тут ще такий нюанс: концентрація вірусу в повітрі та експозиція (час, впродовж якого людина вдихає потенційно заражене повітря). Людина не дуже довго перебуває в кабінці для голосування. Якщо дотримуватися запобіжних заходів, то ризик зменшується максимально", — сказав він.

Раніше Алфьоров розповів, чи варто прислухатися до порад про народні засоби боротьби з коронавірусом.

Джерело Україна 24 Теги