Жорсткий карантин в Україні - в "Слузі народу" попередили про наслідки

Україні загрожує різке зростання безробіття, заявила Роксолана Підласа

Жорсткий карантин в Україні - в "Слузі народу" попередили про наслідки

Введення нового жорсткого карантину через коронавірус COVID-19 матиме катастрофічні наслідки для економіки України, кількість безробітних різко зросте.

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка з фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа.

"Я постійно з весни виступаю проти жорсткого карантину, проти локдауну. Наслідки для економіки України, яка тримається на малому і середньому бізнесі, на сфері послуг, будуть дуже важкими. Вже сьогодні є підтвердження ВООЗ, яка також виступила проти жорсткого карантину і сказала, що наслідки для життя та здоров’я людей від закриття бізнесу є більш катастрофічними, ніж наслідки від коронавірусу. Ця заява відбулася на фоні того, що понад 500 млн людей по всьому світу втратили роботу, деякі з них опинилися за межею бідності. Уряди не повинні допускати цього", - заявила Підласа.

Читайте також: "Школи можуть стати заручницями ситуації": експерт про канікули через карантин

Популярні відео

Зі "слугою народу" погодилась начальниця управління департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Інна Бондіні:

"Робити такий локдаун, як був навесні, не варто. В службі зайнятості зареєстровано понад 500 тис. безробітних. Але навіть ця цифра є доволі жахливою для вітчизняного ринку праці. Якщо буде ще один жорсткий карантин, ми отримаємо ще пів мільйона безробітних – що тоді робити економіці й нашому фонду, з якого фінансується допомога по безробіттю? Буде доволі важко вирішувати такі питання. Моя думка – жорсткого карантину не запроваджувати, а зосередитись на пошуку роботи для людей, які її втратили".

Читайте також: Карантинний скандал з Поляковою: лікар дав оцінку

Раніше міністр охорони здоров'я України Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Україні потрібні більш жорсткі карантинні заходи.