"Давайте їздити на "Жигулях ": академік про покупку російської вакцини від коронавірусу

За словами Сергія Комісаренка, в Росії вакцину створюють ті ж люди, які розробляють біологічну зброю

"Давайте їздити на "Жигулях ": академік про покупку російської вакцини від коронавірусу

Російська вакцина від коронавірусу COVID-19 не пройшла клінічні випробування, до того ж в її покупці є "політична складова", і треба орієнтуватися на якість, яку можуть забезпечити США і європейські країни.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав академік Національної академії наук Сергій Комісаренко.

"У Росії зроблено так, що вони реєструють вакцину, яка ще не пройшла клінічні випробування, але це вже їхня проблема. Друга вакцина (нещодавно в Росії анонсували створення другої за рахунком вакцини - ред.) створена під Новосибірськом, в Кольцово, науковим об'єднанням "Вектор", це інститут вірусології, який раніше дуже ефективно займався створенням біологічної зброї. Створення біологічної зброї - це друга сторона медалі щодо створення вакцини. Ті ж самі люди, ті ж самі підходи, віруси і так далі", - сказав Комісаренко.

Читайте також: Російські вакцини вже везуть в Україну - відомий лікар

Популярні відео

За словами академіка, серйозно розглядати російську вакцину не варто.

"У зв'язку з тим, що вони не провели третю фазу випробувань, поки розглядати таку вакцину серйозно не доводиться. Водночас мене дивує, коли говорять "давайте купувати російську вакцину, давайте купувати неросійську вакцину". Ми повинні купувати дуже якісну вакцину. Але з російською є ще політичний компонент. Давайте тоді купувати автомобілі, які зроблені на Волзькому автомобільному заводі, давайте знову будемо всі їздити на "Жигулях". Думаю, що найкращі вакцини будуть зроблені в США, Великій Британії, Франції", - сказав Комісаренко.

Читайте також: Очільник МОЗ назвав ціну вакцин від коронавірусу

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" нардеп з фракції "Слуга народу" Олександр Качура заявив, що Європа може стати посередником в отриманні Україною російської вакцини.

Джерело Україна 24 Теги