Гордон розповів, про що його попросив Зеленський

Журналіст заявив, що знає правду і що не може поки говорити про деякі речі

Гордон розповів, про що його попросив Зеленський

Журналіст Дмитро Гордон розповів, що на прохання президента Володимира Зеленського не може озвучити всю інформацію про флеш-накопичувачі щодо інтерв'ю з колишнім ватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним і депутатом Держдуми Росії Наталією Поклонською, які передані до Гаазького трибуналу.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на питання про долю флешок.

"Доповідаю. Коли я вперше сказав про флешки з інтерв'ю зі Стрєлковим і Поклонською, ціла низка людей дуже сміялися, але я не реагував на їх сміх, тому що я знав свою правду, я знав, що не можу говорити якісь речі до певного часу. Я і зараз не можу все говорити на прохання президента, зокрема, і обмежимося цим. Це я говорю публічно, що на прохання президента я не все можу говорити, раз", - сказав Гордон.

Читайте також: На нас чекають сюрпризи - Гордон про інтерв'ю з Гіркіним

Популярні відео

Також журналіст розповів про те, що було оприлюднено його листування з екскерівником управління розвідки.

"Друге, зовсім недавно на телеграм-каналах з'явилися документи мого листування з керівником Головного управління військової розвідки в Україні, який вже знятий з поста. Як це проникло, я не знаю. Це говорить знову-таки про слабкість держави, щоб моя особиста переписка з головою ГУ військової розвідки з'явилася в телеграм-каналах, і в той же вечір цими паперами тряс Соловйов в ефірі російського ТБ. Я повторю те, що можу на сьогоднішній день. Це була спецоперація, здійснена мною спільно з українськими спецслужбами", - сказав Гордон.

Читайте також: Гордон розповів, як "загіпнотизував" Гіркіна під час інтерв'ю

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що вважає, що після його скандального інтерв'ю з Ігорем Гіркіним від Гіркіна відвернуться навіть переконані прихильники "русского мира".

Джерело Україна 24 Теги